KRAW-BUD świadczy usługi brukarskie dla dużych inwestycji oraz dla osób prywatnych.

Usługi brukarskie – Inwestycje

KRAW-BUD brukarstwo dla inwestycji i osób prywatnychPrace brukarskie na dużym terenie inwestycyjnym stanowią nie lada wyzwanie, dlatego nasze wieloletnie doświadczenie pomaga realizować zlecenia dla wymagających Klientów. Sprawna realizacja i efekt satysfakcjonujący zleceniodawcę wymagają odpowiedniego zaplecza sprzętowego, zdolności logistycznych i doświadczenia. Wszystko to stanowi o sukcesach firmy KRAW-BUD we współpracy z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi, dla których od wielu lat realizujemy coraz to trudniejsze inwestycje.

Zaufały nam marki takie jak Rembud, Opoltrans, Piomar i Adamietz, znane na regionalnym rynku i cieszące się zaufaniem swoich klientów.

Nasze realizacje

Usługi brukarskie – Prywatne

KRAW-BUD specjalizuje się w usługach brukarskich dla osób prywatnych. Wszelkie prace brukarskie przeprowadzamy kompleksowo od A do Z.

Profesjonalnie przygotowujemy podłoże , układamy kostkę, zapewniamy transport i rozładunek oraz doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej dla danej inwestycji nawierzchni. Dzięki temu nasi klienci cieszyć się mogą szybkim efektem naszej pracy i komfortem.

Zakres naszych usług obejmuje brukowanie:
– ścieżek, chodników, uliczek,
– parkingów i podjazdów,
– dróg dojazdowych, łącznie z drenażem i odwodnieniem terenu.

Dysponujemy pełną galanterią dodatków wykończeniowych, czyli palisad, gazonów, krawężników. Nasi klienci wybierać mogą z szerokiej oferty kostki brukowej marki DREWBET o różnorodnych kształtach i kolorach.

KRAW-BUD świadczy usługi brukarskie na terenie całego województwa opolskiego, udzielając 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie swoje realizacje.

Nasze realizacje